Vodič MKD

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Zmluvne stanovená základná mzda + istota dennej sadzby za každý deň v aute od 45 € (diéty) Dodržiavanie výplatných termínov – mzdu budete mať vždy k 25. dňu mesiaca na Vašom účte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazda podľa predpisov nariadenia 561/2006
Jazdíme EU (najmä Nemecko, Taliansko, Francúzsko a Španielsko)
28 dňový pracovný turnus s následným 7 dňovým voľnom alebo 21 dňový pracovný turnus s následným 7 dňovým voľnom
Udržiavanie čistoty vo zverenom vozidle
Kontrola vozidla vždy pred a po jazde
Činnosti podľa pokynov zamestnávateľa

Stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi
Nové, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom
Zácvik a zaškolenie nových vodičov
Motivujúce pracovné podmienky s podporou dispečingu
Osobitná podpora vodičom oddelením pre pomoc vodičom
Firemný mobilný telefón
Firemné platobné VISA karty, pridelené vodičovi
Automatické platenie mýta
Firmou zabezpečená preprava vodiča na miesto výkonu práce
Zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
Firemné poistenie na škody spôsobené zamestnávateľovi
Pravidelné školenia vodičov, zaškolenie začínajúcich vodičov bez praxe
Kvalitný sociálny program pre zamestnancov (firemné sporenie, relaxačné pobyty, firemné akcie)
MOŽNOSŤ BEZPLATNÉHO ZÍSKANIA vodičského oprávnenia sk. C a E aj Kvalifikačnej Karty Vodiča

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Flexibilita
Seriózny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Orientačné – geografické schopnosti
Znalosť jazykov vítaná (nie podmienkou)
Samostatnosť

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2578444  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zmluvne stanovená základná mzda + istota dennej sadzby za každý deň v aute od 45 € (diéty) Dodržiavanie výplatných termínov – mzdu budete mať vždy k 25. dňu mesiaca na Vašom účte