Vodič MKD - stabilné dvojosádky AT + FR

STD DONIVO a.s.

Diaľničná cesta 13, Senec 90301, okres Senec, Rakúsko, Francúzsko
Termín nástupu
dohodou
pravidelná diéta aj vrátane víkendov 50 € + základný plat od 486 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme stabilné dvojosádky, jazdíme Rakúsko, Francúzsko a späť
- pravidelná diéta aj vrátane víkendov 50 € + základný plat od 486 €
- EURO 6 vozový park
- dodržiavanie výplatných termínov - pravidelne k 25. dňu mesiaca
- čerpanie firemných bezúročných pôžičiek
- jazda podľa predpisov nariadenia 561/2006
- nové, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
- zdravotná staroslivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
- VIP životné poistenie so sporením vyplácané vodičovi už po 5. roku
- firemné poistenie na škody pre vodičov
- kvalitný sociálny program

- motivujúce pracovné podmienky
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti
- moderný vozový park
- pravidelné školenie vodičov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba: Telepun Peter
Telefón: +421 917 628 262
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2539836  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pravidelná diéta aj vrátane víkendov 50 € + základný plat od 486 €