Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (516,- + 45,- na deň)

STD Donivo a.s.

Miesto práce
Na Štepnici 1, Zvolen 96001
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ
- vedenie tandemovej súpravy v krajinách EÚ
- jazdíme najmä Nemecko, Taliansko, Francúzko a Španielsko
- nové max. 4 ročné, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom (tandemy/prechodky)SCANIA, VOLVO, DAF,MERCEDES
- 28 dňový pracovný turnus po ktorom má vodič nárok na 7 dní voľno (prípadne dohoda iného turnusu)
- striedanie a nástup do práce iba na Slovensku
- dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online

Ako najväčšia Slovenská dopravná spoločnosť ponúkame pre vodičov MKD:
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi
- NOVÉ!!! možnosť nadštandardného zárobku podľa interných predpisov spoločnosti (základný plat a denná sadzba, teda základný plat od 516,- eur + denná sadzba od 45,- euro v čistom)
- samozrejmosťou je denná sadzba aj cez víkendy
- zácvik a zaškolenie nových vodičov na riadnu pracovnú zmluvu
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne k 25. dňu mesiaca
- možnosť záloh na cestu
- možnosť stabilných dvojosádok
- prideľovanie vozidiel vodičom
- motivujúce pracovné podmienky s podporou z dispečingu (komunikujeme v slovenčine)
- osobitná podpora vodičov oddelením pre pomoc vodičom počas turnusu (24 hodinová služba vodičom)
- komunikácia firemnými mobilnými telefónmi pridelenými vodičovi
- firemné platobné VISA karty, pridelené vodičovi

- zdravotná staroslivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
- VIP živ. poistenie so sporením (príspevok firmy vodičovi je 30,- eur mesačne) vyplácané vodičovi už po 5. roku
- firemné poistenie na škody spôsobené zamestnávateľovi pre vodičov
- čerpanie firemných bezúročných pôžičiek
- MOŽNOSŤ BEZPLATNÉHO ZÍSKANIA vodičského oprávnenia sk. C a E aj Kvalifikačnej Karty Vodiča
- pravidelné školenie vodičov
- kvalitný sociálny program pre vodičov (firemné sporenie, pôžičky, relaxačné pobyty, firemné akcie)

Informácie o výberovom konaní

- stabilná firma s viac ako 800 vodičmi
Informácie od vodičov nájdete aj na fb: www.facebook.com/firma.std.donivo/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť

STD Donivo a.s. - najväčšia dopravná spoločnosť na Slovensku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD DONIVO a.s., OZ Banská Bystrica
Na Štepnici 1
960 01 Zvolen
ID: 2165246   Dátum zverejnenia: 8.11.2016