Vodič MKD - linková preprava, hľadáme vodiča z Kaplic resp. okolia Českých Budějovic

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + denná diéta 45€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prijmeme vodiča z Kaplic a okolia na pravidelnú linkovú prepravu z Kaplic do Berlína
• vodič je každý 2. deň doma + víkendy voľné
• ťahač + náves

• motivujúce platové podmienky
• stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti
• moderný vozový park
• Vozidlo vybavené mýtnymi jednotkami
• Silný partner pre zabezpečenie prevádzky v oblasti tankovania, vybavenie vodiča platobnými kartami
• Pravidelné školenia vodičov
• Víkendy voľno (pri linkovej doprave)
• Sociálny program pre zamestnancov (firemné večierky, pôžičky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

flexibilita, seriózny prístup k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča, ADR preukaz nutnosť
orientačné - geografické schopnosti, samostatnosť
digitálna tachografová karta

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1898381  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + denná diéta 45€