Tesár/ Železiar armovač

STAVTEX, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, výhodné platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie tesárskych, betonárskych a armovacích prác

Hľadáme partie tesárov, železiarov armovačov na dlhodobú spoluprácu.
Váš životopis poprosíme zaslať na email: [email protected]
Prípadne si môžete dohodnúť osobný pohovor v čase od 09:00 do 17:00 na tel. č.: 0905 329 244

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Tesár, železiar armovač

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ukončené SŠ vzdelanie - technické zameranie učňovské
- dobrá znalosť stavebných a technických procesov
- znalosť a orientovanie sa vo výkresovej dokumentácii
- veľmi dobré technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť

Hlavným zámerom našej spoločnosti je poskytovať komplexné služby v oblasti stavebníctva, vodoinštalačných a kúrenárskych prác v maximálnej kvalite.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1982100  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, výhodné platobné podmienky