Murár, podlahár, dlaždič, maliar, sadrokartonista, klampiar, vodár, stavebný majster - obsadzujeme viacero pracovných miest pre stavebnú firmu

STAVONIA s.r.o.

práce v rámci celej SR, prioritne v mestách, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
april / máj 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých pracovníkov na pozície:

- murár
- sadrokartónista
- klampiar
- podlahár (dlaždič)
- stavebný majster
- maliar
- vodár, kúrenár
- stavebný robotník, montér, technik

Náplňou práce je realizácia stavebno - rekonštrukčných prác v zmysle pokynov stavbyvedúceho / managera stavby. Práca pre našu spoločnosť na realizácii zákaziek - na ŽIVNOSŤ.

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca na živnostenský list

V prípade ak spĺňate všetky nami požadované kritériá zašlite nám svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou mailom.
Dôrazne žiadame uchádzačov, aby nás ohľadom ponúkanej práce nekontaktovali telefonicky. Po ukončení výberového konania budeme kontaktovať vybraných uchádzačov telefonicky za účelom dohodnutia pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

OSOBITNÉ POŽIADAVKY - REAGUJTE LEN POKIAĽ ICH SPĹŇATE VŠETKY !!!

- bydlisko v okresoch LC, VK, PT, RS, DT (práce v rámci celej SR)
- čistý register trestov
- živnostenský list nutný
- abstinent (netolerujeme ani závan alkoholu na pracovisku)
- nutná preukázateľná prax v obore min. 5 rokov
- vodičský preukaz B, prax v jazdení na dodávke výhodou

Naša spoločnosť STAVONIA s.r.o. sa zaoberá realizáciou komplexnej stavebnej činnosti, rekonštrukčných prác, zateplenia, stavbou nízkoenergetických stavieb ako aj výstavbou objektov z "klasických" materiálov na kľúč. Svojim klientom poskytujeme full service v oblasti stavebnej činnosti, stavebného dozoru, projekčnej činnosti ako aj dodávku materiálu či realizáciu poradenstva.
ID: 1704149  Dátum zverejnenia: 1.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, budú upresnené na osobnom pohovore