Stavbyvedúci

STAVOKOV, spol. s r.o.

Miesto práce
Brnianska 12/2934, 911 01 Trenčín, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať riadenie zverenej stavby. Spolupracovať s investorom, stavebným dozorom a subdodávateľmi podieľajúcimi sa na realizácii jemu zverenej stavby. Koordinovať, organizovať a riadiť všetky stavebné práce na stavbe. Viesť dokumentáciu o postupe prác na stavbe.

prémie, k dispozícii služobné auto a mobil

Prihlášku a profesijný životopis zašlite na adresu spoločnosti, prípadne na e-mail [email protected].
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci

Počet rokov praxe

5

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v odbore Stavbyvedúci - Pozemné stavby. Znalosti z oblasti BOZP, PO, ŽP, technické a technologické znalosti z oblasti realizácie pozemných stavieb. Znalosť STN, všeobecne platných právnych predpisov - Stavebný zákon, Obchodný zákonník, Zákonník práce.

Stredne veľká stavebno-výrobná obchodná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1994. Zamestnáva cca 90 zamestnancov v trvalom pracovnom pomere. Hlavným predmetom činnosti je výroba a montáž oceľových konštrukcií pre domáci, ako aj zahraničný trh.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.stavokov.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1094871  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou