Obchodný zástupca pre stavebniny

STAVIVÁ-Garaj, s.r.o.

Miesto práce
okres Lučenec, okres Veľký Krtíš, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
fixný plat + osobné hodnotenie + vysoko atraktívna pohyblivá čiastka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne oslovovanie stavebných realizačných firiem v danom regióne s ponukou na spoluprácu,
Osobné stretnutia s novými obchodnými partnermi a uzatváranie zmlúv s nimi,
Aktívne vyhľadávanie stavieb a investorov v regióne,
Predaj stavebných materiálov priamo koncovým klientom,
Vypracovávanie cenových ponúk pre zákazníkov

Služobný automobil,notebook, mobilný telefón, mobilné internetové pripojenie
Zaujímavá práca v teréne s ľuďmi
Pohyblivá pracovná doba
Možnosť kariérneho rastu
Stabilita zamestnania v známej a úspešnej slovenskej spoločnosti
Práca v profesionálnom obchodnom tíme - produktové školenia, obchodnícke školenia

Momentálne dopĺňame náš obchodný tím o obchodníkov do pobočiek v Lučenci, Topoľčanoch a Šahách.Uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami z oblasti obchodu a predaja, pretože obchodný zástupca má pri cenotvorbe kompetencie na úrovni vedúceho stavebnín. Výhodou pre prijatie sú skúsenosti v stavebnej praxi (napríklad práca v stavebnej firme, alebo obchodnej firme). Pošlite nám životopis a motivačný list s odôvodnením vášho záujmu pracovať na obchodníckej pozícii v stavebninách, prípadne iné dôvody ktoré vás zvýhodňujú pri výbere.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky praxe - nie absolvent
Obchodnícke skúsenosti a zručnosti
Prehľad v stavebných materiáloch a stavebných konštrukciách
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Pozitívny prístup k ľuďom

Spoločnosť STAVIVÁ-Garaj, s.r.o. vznikla v roku 1993 a jej hlavnou činnosťou je obchod so stavebným materiálom. Spoločnosť prevádzkuje 12 predajní, v rámci celého Slovenska a na trhu predaja stavebných materiálov patrí dlhodobo medzi popredných predajcov. Zameriava sa na poskytovanie kvalitných komplexných služieb, medzi základné služby patrí dovoz tovaru, ktorý realizujeme obslužnými autami s hydraulickou rukou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2732699  Dátum zverejnenia: 6.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + osobné hodnotenie + vysoko atraktívna pohyblivá čiastka