Obchodný zástupca pre STAVIVÁ-Garaj, s.r.o.

STAVIVÁ-Garaj, s.r.o.

Miesto práce
Levice, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
fixný plat + osobné hodnotenie + vysoko atraktívna pohyblivá čiastka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne oslovovanie stavebných realizačných firiem v danom regióne s ponukou na spoluprácu,
Osobné stretnutia s novými obchodnými partnermi a ich zazmluvňovanie,
Aktívne vyhľadávanie stavieb a investorov v regióne,
Ponúkanie stavebných materiálov klientom,
Vypracovávanie cenových ponúk pre zákazníkov

Služobný automobil aj na súkromné účely
Notebook, mobilný telefón, mobilné internetové pripojenie
Možnosť kariérneho rastu
Práca v známej, silnej a stabilnej slovenskej spoločnosti
Sociálne istoty
Zamestnanecké zľavy pri nákupe materiálu

Momentálne prijímame dvoch obchodných zástupcov na pobočky v BB a LV. Uprednostňujeme skúseného obchodníka, pretože bude mať kompetencie na úrovni vedúceho stavebnín. Výhodou pre uchádzača sú skúsenosti v stavebnej praxi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne 5 rokov praxe - nie absolvent
Obchodnícke skúsenosti a zručnosti
Prehľad v stavebných materiáloch a stavebných konštrukciách
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Pozitívny prístup k ľuďom

STAVIVÁ - Garaj, s.r.o. je pôvodná slovenská sieť stavebnín so 14 pobočkami. Má dlhoročnú tradíciu a pôsobí 23 rokov na slovenskom trhu. Prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod so stavebným materiálom. Je zakladajúcim členom najväčšej nákupnej aliancie na Slovensku - SOAS a.s. Spoločnosť zamestnáva približne 150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zvolenská cesta 31
974 01 Banská Bystrica
www.staviva.sk

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732699   Dátum zverejnenia: 22.9.2016