Obchodno-technický zástupca

STAVHIT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia firemných produktov a služieb správcovským spoločnostiam, investorom a realizačným firmám
- príprava obchodných ponúk na komplexnú obnovu bytových domov,zatepľovanie, stavebné práce
-vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,služobné cesty smerom ku klientovi,obchodnému partnerovi, obchodné jednania
-uzatváranie obchodných prípadov,zmluvná agenda, pravidelný reporting
-budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi

Ponúkame prácu v dynamickej firme, otvorenej novým myšlienkam a projektom, pracovné prostredie s priateľskou atmosférou. Náš tím je orientovaný na výsledky.

Benefity:
- firemný automobil aj na súkromné účely, mobilný telefón
- motivujúce finančné ohodnotenie

Pokiaľ máte ambície a motiváciu realizovať sa v tejto oblasti, ste to práve VY, koho hľadáme do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Obchodné schopnosti a skúsenosti
Výborné komunikačné schopnosti
Vytrvalosť, samostatnosť, spoľahlivosť a odhodlanie prekonávať prekážky
Prax v stavebnej oblasti je výhodou
Referencie z predošlého zamestnania sú podmienkou

Naša spoločnosť sa zaoberá obchodno-stavebnou činnosťou s prevažným zameraním na komplexnú obnovu a revitalizáciu bytových domov.
V tejto oblasti máme bohaté a dlhoročné skúsenosti s množstvom spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2180008  Dátum zverejnenia: 7.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízia