Servisný pracovník zdvíhacích zariadení

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Bardejovská 3, Košice
Termín nástupu
Ihneď
5,99 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy + mzdové zvýhodnenia pri práci v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba zdvíhacích zariadení v rozsahu osobných a nákladných výťahov,
- porevízne opravy výťahov,
- výkon havarijnej služby.

V prípade záujmu umožníme doplnenie kvalifikácie.

Transparentné odmeňovanie s motiváciou za prekročenie plánovaných výkonov. Benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (doplnkové dôchodkové sporenie, systém cafetérie, odmeny pri pracovných a životných jubileách, ... iné sociálne výhody). Stravné lístky v hodnote 6,30 Eur. Možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti.

K žiadosti prosíme priložiť profesijný životopis s fotokópiami dokladov o vzdelaní a fotokópiu osvedčenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-5

Výhodou je platné osvedčenie na opravu vyhradených technických zariadení - zdvíhacích a elektrických.

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
ID: 642857  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,99 EUR/hod.