Autorizovaný technik BOZP, PO a ŽP

SMS a.s.

Miesto práce
Janka Kráľa 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie činnosti technika BOZP, PO
- vypracovanie a vedenie dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
- vykonávanie kontrol a auditov na všetkých úsekoch činnosti spoločnosti v rámci SR, prípadne v zahraničí
- riešenie pracovných úrazov
- vykonávanie školení BOZP, PO a ochrany ŽP
- príprava reportingov podľa požiadaviek akcionára v súlade s IMS v súvislosti s BOZP, PO a ŽP

práca v ambicióznej spoločnosti
zodpovedajúce technické vybavenie pre danú pozíciu
gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
príspevky na DDS a životné poistenie
odborné a jazykové vzdelávanie
možnosť nákupu firemných akcií VINCI

Prosím o zasielanie životopisov s označením "technik BOZP" na adresu [email protected]
Všetci uchádzači dostanú spätnú väzbu o zaevidovaní do výberového konania, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú naše predstavy a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

platné Osvedčenie ABT nutnosťou
platný certifikát Lektorského minima
aktívny vodič - nutnosť cestovať na stavebné zákazky v rámci SR
výhodou je prax na stavbách mostných objektov na obdobnej pracovnej pozícii
výhodou je Osvedčenie interného audítora IMS

Sme súčasťou VINCI Construction CS, najväčšej stavebnej skupiny na území Slovenskej a Českej republiky, ktorá pôsobí vo všetkých stavebných oblastiach.
Veríme, že firma môže byť úspešná iba vtedy, ak sú spokojní jej zamestnanci, ktorí sú jej prioritou aj po 25 rokoch na trhu.
Cieľom vedenia v rámci personálnej politiky je úsilie udržať stabilný tím skúsených odborníkov, správne ich motivovať, ale i dať príležitosť mladým kolegom, ktorí môžu priniesť nové myšlienky, či nápady.
Vsádzame na odhodlanie, odbornosť a preto svojich zamestnancov podporujeme v ďalšom vzdelávaní prostredníctvom kurzov a školení, dávame priestor pre ich profesionálny rast a rozvoj.
Sme atraktívnym zamestnávateľom, ktorý svojim zamestnanom poskytuje rôzne zamestnanecké výhody alebo benefity. Nezanedbávame ani firemnú kultúru. Na druhej strane od všetkých svojich zamestnancov očakávame spoľahlivosť, lojalitu a dodržiavanie etických hodnôt.

Viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke: https://sms.vinci-construction.cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1501637  Dátum zverejnenia: 29.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou