Sales Engineer - konektorová divize

Stäubli Systems, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - konektorová divize

Pro oblast západu Slovenska (kraj Nitra, Trnava, Bratislava, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica) hledáme kolegu/kolegyni na pozici technicko – obchodního zástupce konektorové divize. Hlavní pracovní činností této pozice bude podpora prodeje svěřených produktů v dané oblasti.
Stäubli Systems, s.r.o. (www.staubli.cz)

Náplň práce

  • Hledání nových zákazníků a projektů na území Západního Slovenska
  • Péče o stávající zákazníky
  • Práce na již rozpracovaných projektech
  • Technická pomoc při realizaci projektů
  • Zpracování reportů o své činnosti

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou)
  • Dobrá znalost AJ
  • Flexibilitu a mobilitu
  • Ochotu učit se a cestovat
  • Motivaci pro práci v tomto velmi zajímavém odvětví a rozvíjející se společnosti
  • Obchodní zkušenosti z oblasti technických produktů výhodou
  • Spolehlivost, loajalita, samostatnost, komunikační dovednosti – do stabilní firmy hledáme týmového a spolehlivého kolegu/kolegyni na dlouhodobé působení
  • Trestní bzúhonnost
  • Místo bydliště: kraj Nitra / Trnava / Bratislava / Trenčín / Žilina / Bánská Bystrica

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a dále se rozvíjející společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Osobní automobil pro služební účely (možnost využití i pro soukromé účely)
  • Zaškolení ve výrobním závodu ve Francii
  • Práci s velmi zajímavými produkty fluidní konektorové divize (www.staubli.com)
  • Firemní benefity (bonusy, příspěvek na stravování, home office, notebook, telefon)
  • Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3140694  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.