Technická podpora prodeje - Junior

Stäubli Systems, s.r.o.

Místo práce
Komárno, Okres Komárno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro oblast SK/HU hledáme kolegu/kolegyni do technické podpory konektorové divize. Hlavní pracovní činností této pozice je tvorba cenových nabídek. (www.staubli.cz)

Popis pracovní činnosti

  • Zpracování technických informací od obchodních zástupců do fáze nabídky
  • Zpracování zákaznických poptávek do fáze nabídky
  • Zasílání nabídek zákazníkům
  • Technická znalost produktového portfolia firmy
  • Zasílání technických dokumentů (výkresy, návody na údržbu, apod.) zákazníkům
  • Kooperace s obchodním týmem
  • Komunikace s výrobním závodem ve Francii, Německu (AJ)
  • Spolupráce na mezinárodních projektech

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání strojního směru
  • Jazyková vybavenost: Slovenština – C1, Maďarština – C1, Angličtina – B1
  • Spolehlivost, komunikační schopnosti, samostatnost
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Znalost práce na PC
  • Loajalitu

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a dále se rozvíjející společnosti
  • Práci se zajímavými produkty konektorové divize (www.staubli.cz)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity (stravenky, jeden týden dovolené navíc, sick days, jazykové a odborné vzdělávání, home office, notebook, telefon)
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Zaškolení ve výrobním závodu ve Francii (týden)
  • Zaškolení v sídle společnosti v Pardubicích
  • Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo práce: Komárno

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3066123  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.