Reagujte bez životopisu

Laboratórny diagnostik - odborný pracovník

Štátny veterinárny a potravinový ústav

Veterinárny a potravinový ústav v Bratislave, Botanická, Karlova Ves
Termín nástupu
1.6.2024
Od 1 014 EUR/mesiacFunkčný plat zamestnanca podľa § 3 a násl. zákona č. 553/2003 Z. z. a Prílohy č. 3 k zákonu sa skladá z: • platovej tarify od 973,00 € do 1416,00 € podľa platovej triedy a započítanej praxe, • platová kompenzácie za sťažený výkon práce 41,00 € až 144,50 € • osobného príplatku podľa priznanej platovej triedy až do 1416 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie veterinárnych laboratórnych analýz v oblasti sérologických (ELISA, CFT, ID, RSA) a parazitologických metód
  • Príprava vzoriek na analýzu
  • Vyhodnocovanie výsledkov skúšok, vedenie záznamov o vykonaných skúškach
  • Údržba a kalibrácia laboratórnych prístrojov
  • Vedenie evidencie o skladových zásobách a objednávanie potrebných materiálov
  • Komunikácia so zákazníkmi v slovenskom jazyku

  • Týždeň dovolenky navyše
  • Pružný týždenný pracovný čas 37,5 hod
  • Finančný príspevok na stravu
  • Možnosť štúdia anglického jazyka počas pracovnej doby​
  • Možnosť atestácie

Žiadosti o prijatie do zamestnania a profesijný životopis zasielajte na adresu Veterinárny a potravinový ústav v Bratislave, Botanická 15, 842 52 Bratislava, prípadne elektronicky na email: [email protected]
Výber uchádzačov bude uskutočnený na základe pohovorov s uchádzačmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinárna medicína, Prírodné vedy, Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • splnenie predpokladov podľa zákona č. 552/2003 Z. z. Zákon o výkone práce vo verejnom záujme
  • bezúhonnosť
  • schopnosť zvládať vysoké pracovné zaťaženie a stresové situácie
  • komunikatívnosť, práca v kolektíve, samostatnosť

Štátna príspevková organizácia zaoberajúca sa veterinárnou laboratórnou diagnostikou a skúšaním potravín a biologických materiálov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4815715  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 014 EUR/mesiac