Mzdová účtovníčka / mzdový účtovník

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a spracovanie dochádzky na základe výkazov dochádzky a dokladov súvisiacich s výkazmi dochádzky ako podkladu na výplaty miezd.
Samostatné spracovanie agendy mzdovej učtárne, zúčtovanie miezd a platov, ako aj príslušných náhrad miezd.
Rozúčtovanie a výplata miezd v systéme Štátnej pokladnice.
Realizácia odvodov preddavkov a zúčtovanie dane zo mzdy, odvodov na zdravotné a sociálne poistenie a ostatné zrážky zo mzdy, vystavovanie evidenčných listov k dôchodkovému poisteniu.
Vypracovávanie výkazov pre správcu dane, sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne.
Spracovanie ročného zúčtovania dane, vrátane vyhotovenia potvrdení na 2%.
Elektronické zasielanie výplatných pások.
Spracovanie všetkých dokumentov súvisiacich s odchodom zamestnancov do dôchodku

- pružný pracovný čas
- týždeň dovolenky naviac
- závodné stravovanie

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte e-mailom na adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria. Predpokladaný termín ukončenia pohovorov s uchádzačmi o pracovné miesto je september 2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Znalosť legislatívy upravujúcej odmeňovanie zamestnancov v štátnej službe, zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, legislatívy upravujúcej daňové a odvodové povinnosti do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní.
Znalosť práce so mzdovým systémom HUMAN a systémom Štátnej pokladnice výhodou, bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3123205  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme .