Hlavný radca - vedúci/vedúca osobného úradu

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
v zmysle NR SR č. 365/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú platové tarify štátnych zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, koordinovanie a zabezpečovanie plnenia úloh, ktoré vyplývajú osobnému úradu z oblasti štátnozamestnaneckých a pracovnoprávnych vzťahov, spojených so vznikom, zánikom a zmenou štátnozamestnaneckého a pracovného pomeru
- vedenie evidencie o obsadených a voľných štátnozamestnaneckých miestach a voľných pracovných miestach, plánovanie a koordinovanie obsadzovania voľných pracovných pozícií
- koordinácia a realizácia procesu výberov a výberových konaní
- zabezpečovanie dodržiavania limitu mzdových prostriedkov a počtu zamestnancov
- poradenstvo a spolupráca pre ostatné sekcie a oddelenia pri vypracovávaní opisov činností štátnozamestnaneckých miest, pracovných náplní zamestnancov, pri príprave a predkladaní návrhov platových náležitostí zamestnancom ústavu
- činnosti súvisiace s evidenciou a spracovaním dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru
- plánovanie, realizácia a koordinácia trvalého zvyšovania kvalifikačnej úrovne zamestnancov ústavu, zabezpečovanie vzdelávania zamestnancov pre získanie odbornej spôsobilosti na výkon odborných činností a vzdelávania pre výkon štátnej služby, zvyšovania a prehlbovania kvalifikácie zamestnancov, spracovávanie a vyhodnocovanie plánu vzdelávania
- vykonávanie základnej finančnej kontroly

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

5

- súvislá prax v personalistike minimálne 5 rokov
- znalosť zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Zákonníka práce
- znalosť práce so mzdovým a personálnym systémom HUMAN výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť konfliktné situácie

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2903583  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle NR SR č. 365/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú platové tarify štátnych zamestnancov