Mzdový účtovník / mzdová účtovníčka

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné spracovanie agendy mzdovej učtárne, zúčtovanie miezd a platov ako aj príslušných náhrad miezd
- výplata miezd v systéme Štátnej pokladnice
- realizácia odvodov na zdravotné a sociálne poistenie a ostatné zrážky zo mzdy
- vypracovávanie výkazov pre správcu dane, sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne
- vystavovanie evidenčných listov k dôchodkovému poisteniu
- spracovanie ročného zúčtovania preddavkov na daň za zamestnancov

- hlavný pracovný pomer - plný úväzok na dobu určitú

- pružný pracovný čas
- týždeň dovolenky naviac
- závodné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- 5 ročná prax v spracovávaní mzdovej agendy
- znalosť legislatívy upravujúcej odmeňovanie zamestnancov v štátnej službe, zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, legislatívy upravujúcej daňové a odvodové povinnosti do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
- znalosť Zákonníka práce
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- znalosť práce so mzdovým a personálnym programom HUMAN a systémom Štátnej pokladnice výhodou

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2896185  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme