Štátny ústav pre kontrolu liečiv hľadá vhodného kandidáta na pozíciu hlavný radca–posudzovateľ na odd. posudzovania kvality liekov-zástup počas MD/RD

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
v zmysle NR SR č. 365/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú platové tarify štátnych zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby zdravotníctvo spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.

Posudzovanie syntézy liečiva, výroby lieku, kontroly liečiva a lieku, posudzovanie stabilitných štúdií a analytických metód, vypracovávanie expertných posudkov na farmaceutickú, chemickú a biologickú časť registračnej dokumentácie, vypracovávanie stanovísk k arbitrážnym registračným procesom.

- 37,5 hod. týždenný pohyblivý pracovný čas
- 1 týždeň dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, chémia, biológia, medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- schopnosť písomne sa odborne vyjadrovať
- ochota samostatne študovať odborné ustanovenia, zákon
- schopnosť kombinovať informácie a vytvoriť kvalifikovaný úsudok, záver
- laboratórne skúsenosti s fyzikálno-chemickými metódami sú vítané

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2802868  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle NR SR č. 365/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú platové tarify štátnych zamestnancov