Hlavný radca - analytik oddelenia biologických metód (sekcia laboratórnej kontroly)

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, 825 08 Bratislava 26, Bratislava
podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.
1. Aplikácia mikrobiologických a imunologických metód v oblasti farmaceutickej a biologickej kontroly kvality liekov.
2. Zodpovednosť za správne použitie kontrolných metód, platných špecifikácií a validácií pri laboratórnej kontrole kvality liekov ako aj za správne zhodnotenie a interpretáciu výsledkov biologických skúšok.
3. Zabezpečenie kvalifikácie a správneho chodu zariadenia, ktorého je správcom.
4. Spolupráca s inými sekciami v rámci ŠÚKL.
5. Účasť na interných a externých školeniach súvisiacich s jeho odborom a pracovnou činnosťou.
6. Vypracovanie štandardných pracovných postupov, prípadne ďalších riadených dokumentov oddelenia a sekcie.
7. Sledovanie potrebnej európskej a slovenskej legislatívy súvisiacej s liekmi a zabezpečením kvality.

37,5 hod. týždenný pohyblivý pracovný čas
1 týždeň dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, chemická technológia, špecializácia mikrobiológia, biochémia a biotechnológia

Prínosom sú praktické skúsenosti v mikrobiologickej kontrole kvality, resp. práca v mikrobiologickom laboratóriu.

Znalosť cudzieho jazyka: anglický jazyk - samostatný používateľ

Práca s PC: pokročilý užívateľ kancelárskeho balíka a internetu

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2624042  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov