Logo Štátna opera

Technik BOZP a PO

Štátna opera

Miesto práce
Národná 11, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2024
1 400 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov (platová trieda 6). Ku tarifnému platu sa po skúšobnej dobe vypláca osobný príplatok v zmysle uvedeného zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie a metodické usmerňovanie plnenia úloh v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi u zamestnávateľa
  • ​vykonávanie činnosti bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany​
  • dohľad nad bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci​
  • spolupráca s pracovnou zdravotnou službou
  • vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO v súlade s aktuálnou legislatívou
  • príprava bezpečnostných smerníc a predpisov
  • vyšetrovanie príčin vzniku pracovných úrazov, určovanie nápravných opatrení v spolupráci s vedúcimi zamestnancami pri pracovných úrazoch, registrácia a evidencia PÚ
  • posudzovanie rizík v spolupráci s vedúcimi zamestnancami
  • organizovanie a zabezpečenie školení zamestnancov
  • vykonávanie školení BOZP a PO
  • špecifikácia OOPP
  • prinášanie nápadov na zlepšenia

  •  týždeň dovolenky navyše,
  • príspevok na DDS,
  • pracovný čas 37,5 hod./týždeň,
  • pružný pracovný čas,
  • iné výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy.

Prihlášku, profesijný životopis, kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a kópie osvedčení o odbornej spôsobilosti prosíme zaslať na adresu:

[email protected]

alebo na adresu: ŠTÁTNA OPERA, Národná 11, 974 73 Banská Bystrica.

Bližšie informácie na tel.č.: 0907 822 302

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

BOZP, PO, CO

Počet rokov praxe

5

  • platná odborná spôsobilosť v oblasti BOZP a PO – bezpečnostný technik
  • znalosť príslušnej legislatívy
  • prax 5 rokov v danom odbore je podmienkou
  • znalosť práce s MS Office – Outlook, Word, Excel, Internet
  • dobré organizačné a plánovacie schopnosti
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • analytické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • bezúhonnosť a iniciatívny prístup

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Končická
Tel.: +421907822302
E-mail: poslať životopis
ID: 4804916  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac