Logo Štátna opera

Majetkový/á účtovník/čka

Štátna opera

Miesto práce
Národná 11, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2024
1 350 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov (platová trieda 5, tarifný plat je v rozsahu od 839,50 do 1007,50 EUR v závislosti od dĺžky započítanej praxe uchádzača). Ku tarifnému platu sa po skúšobnej dobe vypláca osobný príplatok v zmysle uvedeného zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  zabezpečuje správne vedenie evidencie majetku (zaraďovanie, odpisovanie, vyraďovanie, inventarizáciu) a prípravu podkladov pre účtovnú závierku
  • vykonáva všetky odborné účtovnícke práce v útvare evidencie majetku

  • ​týždeň dovolenky navyše,
  • príspevok na DDS,
  • pracovný čas 37,5 hod./týždeň,
  • pružný pracovný čas,
  • iné výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy.​

Prihlášky, profesijný životopis a kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní prosíme zaslať e-mailom na adresu:

[email protected]

alebo na adresu: ŠTÁTNA OPERA, Národná 11, 974 73 Banská Bystrica.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedenia majetkového účtovníctva

Počet rokov praxe

3

  • prax v oblasti vedenia majetkového účtovníctva min. 3 roky
  • skúsenosti s vedením účtovníctva v programe SOFTIP Profit je výhodou
  • skúsenosti so správou, evidenciou a inventarizáciou majetku štátu je výhodou
  • práca s PC, Word, Excel
  • bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
  • dobré komunikačné schopnosti

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Končická
Tel.: +421907822302
E-mail: poslať životopis
ID: 4804891  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac