Reagujte bez životopisu

Statik pozemních staveb, Praha (HPP i ŽL)

STATIKON Solutions s.r.o.

Štefánikova 229, Praha 5-Smíchov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme statika pozemních staveb, který se nebojí pracovat na menších i velkých projektech pro renomované klienty. Je ochoten přijímat a akceptovat nová či jiná řešení, než jaká zná, je otevřený diskusím a zároveň ochoten průběžně rozdávat to nejlepší ze sebe. Spíše betonář, ale není to podmínka.

Co vás čeká

Při pohovoru si promluvíme o vzájemných představách spolupráce, ověříme i něco málo ze statiky.

V rámci pracovní pozice pak budete součástí menšího týmu, kde se role odvíjí od samostatnosti a již nabytých zkušeností. Každopádně to znamená práci ve výpočtovém a modelářském softwaru, zpracování statických posudků, výpočtů, zpráv a výkresů. Určitě jistou míru kooperace s kolegy, samostatnost ve vedení projektů podle zkušeností.

Co nabízíme

Odměnu kolem 50t Kč/měsíc dle zkušeností, částečně navázanou na výsledky vedených projektů (Jiná pro absolventa a jiná pro statika s praxí).

Mimo mzdu nabízíme firemní benefity - Multisportky, dovolenou navíc, 2x sickday, příspěvek na penzijko a další.

Ale podstatou pozice nejsou firemní benefity, podstatou je makat - odvádět dobrou práci na hezkých projektech pro kvalitní klienty. Odcházet domů možná trochu vyždímaný, ale s pocitem, že se to zase hezky posunulo. A někdy také neposunulo a obrnit se trpělivostí.

Snažíme se dodržovat osmihodinovou pracovní dobu a přesčasů mít minimum. A když, jsou placené.

Jak pracujeme

K práci běžně používáme Allplan, SCIU, GEO, FINE a Ideu STATICU (znalost softwarů není podmínka, každý se do měsíce doučí), hodně využíváme různé šablony a ty si průběžně updatujeme a zlepšujeme. Pracujeme už téměř výhradně a kompletně ve 3D, snad jen rekonstrukce čárově. Pořádáme si interní semináře a absolvujeme různé externí. Snažíme se neustrnout na místě.

Pokud se na takové pozici vidíte, nebo se na ni dokonce těšíte, ozvěte se nám.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na dovolenou
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4772816  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc