Statik / Konštruktér oceľových konštrukcií

STAT-KON s.r.o.

Miesto práce
Legionárska 7158/5, 911 01 Trenčín, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
od 1700 do 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie výrobnej dokumentácie oceľových konštrukcií
- návrh a posúdenie nosných konštrukcií
- samostatné projektovanie v oblasti stavebníctva
- koordinácia projektov so subdodávateľmi a profesiami

- profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
- práca v mladom dynamickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- stabilné pracovné podmienky
- odmeny za konkrétne vykonané projekty
- koncoročné odmeny
- práca s modernými výpočtovými a grafickými softvérmi

Spoločnosť STAT-KON s.r.o.bola založená v roku 2012 na základe dlhoročných skúseností z pôsobenia v stavebnej praxi v oblasti projektovania stavieb, statiky stavieb, riadenia stavebných projektov pre priemyselné, výrobné a občianske stavby. Na základe týchto skúseností sme postavili silný tím, za ktorým sú mnohé úspešne zvládnuté stavebné projekty u nás i v zahraničí. Spoločnosť sa skladá z autorizovaných stavebných inžinierov v oblasti statiky stavieb a konštruktérov s dlhoročnou praxou v počte 13 pracovníkov. Našimi stálymi klientmi sú popredné realizačné firmy na našom trhu, pre ktorých vypracovávame statiku nosných konštrukcií, realizačné a výrobné dokumentácie nosných konštrukcií. (www.stat-kon.sk)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ- Pozemné stavby, statika stavieb, IKDS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť programu Advance Steel / TEKLA
- znalosť programu SCIA ENGINEER, IDEA (výhodou)
- znalosť programu GEO (výhodou), FINE (výhodou)

STAT-KON s.r.o. je členom Slovenskej komory stavebných inžinierov. Pre zvýšenie kvality riadenia projektov a poskytnutia profesionálnych služieb je v spoločnosti zavedený systém manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009 v odbore Projektovanie pozemných stavieb, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a inžinierska činnosť v stavebníctve.

Našou úlohou je poskytnúť komplexné projekčné služby, zabezpečiť klientovi optimálne investičné náklady a ideálne technické riešenie stavby vzhľadom na prevádzkové náklady objektu pričom dokážeme efektívne využiť investičný potenciál investora a maximálne zefektívniť možnosti výroby kombináciu prefabrikovaných, monolitických a oceľových konštrukcií v jednom stavebnom objekte.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Legionárska 7158/5
91101 Trenčín
ID: 1836124   Dátum zverejnenia: 30.10.2016