Učiteľ/ka v materskej škôlke

Šťastná škôlka/HAPPY-TIME

Miesto práce
Šumavská ul.č.34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600- 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchova a vzdelávanie detí vo veku od 3-6 rokov. Príprava aktivít podľa tematických týždňov, práca so ŠtVP-ISCED 0, vedenie pedagogickej dokumentácie.

Podpora osobnostného a profesného rastu prostredníctvom rôznych školení. Mladý kolektív, malý počet detí v triedach.

Výberové konanie prebehne formou osobného pohovoru a plus absolvovanie krátkeho pobytu priamo v škôlke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predprimárna a primárna pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca o prácu v našej škôlke musí mať dosiahnuté vzdelanie v rámci učiteľstva materskej školy - maturita, nadstavba alebo vysoká škola.
Záujemca by mal byť človek, ktorý chce pracovať s deťmi, má chuť vytvárať deťom príjemné a podnetné prostredie pre ich rozvoj a zároveň chce pracovať v mladom kolektíve, ktorý sa chce neustále zlepšovať a osobnostne a profesne napredovať. Radi by sme prijali človeka, ktorý má k danej práci a deťom naozaj pozitívny vzťah.

Od 1.9.2017 sme SMŠ HAPPY TIME ( zaradený Min. školstva do siete škôl ) s rozšírenou výučbou anglického jazyka v príjemnom prostredí na Révovej a Šumavskej ulici v Bratislave. Deťom ponúkame atraktívny a zmysluplný program prostredníctvom rozdelenia zaujímavých tém do tematických týždňov pre detičky od 2 rokov do 6 rokov.
Kreslenie, strihanie, maľovanie, modelovanie, spievanie, tancovanie, kurz plávania a pravidelný pobyt vonku sú neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného programu v škôlke.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2680442  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600- 900 eur