Obchodní zástupce pro slovenský trh

Stasanet s.r.o.

Místo práce
Žilina, Žilinský kraj, Okres Žilina
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vyhledávat a navazovat spolupráci s novými B2B obchodními partnery
• zajišťovat obchodní podporu pro naše stávající obchodní partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dáme mu vše, co bude potřebovat k úspěchu:
• dobře jej proškolíme
• dáme mu do rukou ověřený a dobře prodejný produkt
• vytvoříme mu prostor pro obchodní vyjednávání
• budeme jej podporovat a řídit
• zajistíme technickou podporu prodeje produktu
• mobilní telefon, auto a notebook
• zajímavou odměnu, která se bude skládat ze základního platu, podílu z obratu a bonusů

Informace o náboru

Osobní pohovory s vybranými kandidáty se uskuteční během září a října. Nástup bude realizován dle individuální dohody.
Informace o produktech a naší společnosti naleznete na www.stasanet.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Společnost Stasanet s.r.o. je v České republice jedna z významných společností v oblasti velkoobchodního prodeje elektronických bezpečnostních technologií. Pro rozšíření našich obchodních aktivit na slovenském trhu hledáme nového kolegu s dobrými obchodními a organizačními schopnostmi

Co u nás bude nový obchodník dělat?

Jakého obchodníka hledáme?
Jsme zkušení obchodníci a hledáme k sobě stejně zkušené kolegy. Těšíme se tedy na ty, kteří již mají zkušenost s obchodem na B2B trzích, se zákaznicky orientovaným managementem, podnikatelským přístupem a udržováním dlouhodobě prospěšných vztahů se zákazníky.

Hledáme obchodníka, který:
• dokáže efektivně a produktivně plánovat svůj pracovní čas
• denně realizuje několik obchodních jednání
• umí vyjednávací postup přizpůsobit situaci, potřebám a povaze klienta
• reporting bere jako samozřejmost
• má pozitivní přístup a je důsledný
• má řídící a organizační schopnosti

Co zato budeme chtít?
• úspěch při prodeji našich produktů
• plnění plánu obchodních a komunikačních aktivit
• plnění administrativní agendy
• rychlou orientaci na trhu a kreativitu

Jaké jsou další podmínky?
• řidičské oprávnění k řízení osobního vozidla
• trestní bezúhonnost

Kde bude náš nový kolega pracovat?
• především bude hodně na cestách po Slovensku
• zázemí bude na pobočce v Žilině
• zaškolení bude probíhat v ČR (Olomouc)

Co do budoucna, v širším časovém horizontu?
Možnosti jsou velmi široké…

Co je výhodou?
Výhodou, ne však podmínkou, je orientace na trhu elektronických bezpečnostních technologií popřípadě znalost elektrotechniky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Stasanet s.r.o. je v České republice jedna z významných společností v oblasti velkoobchodního prodeje elektronických bezpečnostních technologií. Pro rozšíření našich obchodních aktivit na slovenském trhu hledáme nového kolegu s dobrými obchodními a organizačními schopnostmi.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1845949  Dátum zverejnenia: 25.8.2014