Internista s atestáciou z diabetológie

STARZYK s.r.o.

Miesto práce
M.R. Štefánika 14, 942 01 Šurany, okres Nové Zámky
Mzdové podmienky (brutto)
Veľmi výhodné platobné podmienky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantná lekárska činnosť.

Veľmi výhodné platobné podmienky s možnosťou ubytovania.

Hľadáme internistu s atestáciou z diabetológie do zabehnutej ambulancie za veľmi výhodných platových podmienok s možnosťou ubytovania. Miesto výkonu Šurany, okres Nové Zámky, Slovensko.
Kontakt: (+421) 0 905 765 395, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy

V rámci našej spoločnosti prevádzkujeme päť stomatologických ambulancií,
internú a diabetologickú ambulanciu. V stomatologickej ambulancii je odborným garantom
MUDr. Stanislav Starzyk, CSc. a v internej a diabetologickej ambulancii MUDr. Viera Starzyková.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2718918  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Veľmi výhodné platobné podmienky.