Pekárka

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Závodná 78, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej pekárne rodinného typu hľadáme šikovnú pekárku/ pekára. Naša pekáreň je v Bratislave, v časti Podunajské Biskupice. Pre túto pozíciu nie je nutná dlhoročná prax vo výrobe, stačia bohaté skúsenosti s pečením v domácnosti.

Požiadavky :
- skúsenosti s výrobou kysnutého cesta, lineckého cesta a iných druhov koláčov
- oceníme vysoké pracovné nasadenie, pozitívny prístup k práci
- presnosť a dodržiavanie receptúr
- láska k pečeniu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- trpezlivosť
- estetické cítenie
- vzťah k tímovej práci
- chuť učiť sa nové veci v pekárenskej oblasti

Momentálne prevádzkujeme 12 predajní v rámci Bratislavy. Predávame výlučne slovenské produkty od malých a stredných výrobcov. Dôraz kladieme nielen na kvalitu, ale aj na zloženie produktov. Potrebujeme dostatok šikovných ľudí, ktorí nám umožnia zvýšiť predaj a prispieť k spokojnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78C
821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice

Kontakt

ID: 2703579   Dátum zverejnenia: 19.5.2017