Mäsiar

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu partnerskú mäsovýrobu v Jablonici (okres Senica) hľadáme mäsiara s praktickými skúsenosťami na pomoc pri príprave mäsových výrobkov, vykosťovaní a iných mäsiarskych činnostiach. Pracovná doba podľa dohody.

Výborný kolektív, atraktívna práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, individuálny prístup.

písomne alebo telefonicky budú vyrozumení len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť, skúsenosti s týmto druhom práce, prax, schopnosť pracovať nadčas,

Momentálne prevádzkujeme 12 predajní v rámci Bratislavy. Predávame výlučne slovenské produkty od malých a stredných výrobcov. Dôraz kladieme nielen na kvalitu, ale aj na zloženie produktov. Potrebujeme dostatok šikovných ľudí, ktorí nám umožnia zvýšiť predaj a prispieť k spokojnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Vlčie hrdlo 61
821 07 Bratislava
ID: 1862411   Dátum zverejnenia: 2.11.2016