Senior Back-end developer WordPress

NEWQO s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Startitup sa zaoberá mediálnym obsahom a aktuálne potrebujeme posilniť náš technologický tím o šikovného a proaktívneho kolegu. Ako Back-end developer budeš zodpovedný za vývoj a údržbu našich webových stránok a aplikácií, ako aj za optimalizáciu a aktualizáciu existujúcich projektov. Ak by si mal aspoň základný prehľad aj na Front-ende, si náš človek!

Nižšie nájdeš presnejší popis skúseností, ktoré je potrebné ovládať na tejto pozícii.

- Nonstop káva, fresh ovocie, drinky, či iné pozornosti od našich partnerov
​​- lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy etc.
​- Firemné raňajky, pravidelné pivo či večere, teambuildingy, posedenia
​- Stále sa vzdelávame, preto ti ponúkame rozvojové príležitosti a podporu na ceste k odbornému rastu.
​- Skvelý tím ľudí, ktorí zdieľajú tvoju vášeň pre digitálny svet.
​- Pestré projekty, kde nikdy nie je nuda.​

Ak si pripravený prijať našu výzvu a pripojiť sa k našej skvelej rodine, pošli nám svoj životopis a krátke info o tebe, prípadne portfólio projektov, na ktorých si pracoval.
Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

​- Pokročilé skúsenosti s PHP
​​- Výborná orientácia a znalosť WordPressu
​​- Silné znalosti MySQL
​​- Skúsenosti s Gitom
​​- Znalosť PHP Nette – výhodou
​​- JavaScript základné znalosti
​​- Docker základy
​​- PHP OOP a návrhové vzory
​​- zákldaná znalosť Linux serveru
​​- Schopnosť práce v tíme
​​- Komunikatívnosť
​​- Schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia
​​- Prichádzať s novými nápadmi a vylepšeniami, ktoré nám pomôžu zjednodušiť si každodennú prácu.​​

Naša spoločnosť sa zameriava na tvorbu obsahu na mieru pre mediálne domy a marketingové spoločnosti. Kreatívnymi návrhmi a marketingovým poradenstvom radíme našim klientom ako najefektívnejšie dosiahnuť klientske ciele.

Medzi našich klientov patrí napríklad mediálny dom Startitup Group pod ktorý patria weby Startitup, Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Yimba, ako aj iné mediálne a marketingové spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810377  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac