Junior / Senior .NET vývojář - Zlín

Start Group s.r.o.

Místo práce
Zlín, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, známou společnost podnikající v oblasti výstavby informačních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Junior / Senior .NET vývojáře do Zlína.

Náplň práce:

- vývoj a údržba existující webové aplikace postavené na CMS
- údržba a řešení problémů u požadavků aplikace
- oprava chyb aplikace
- integrace klíčových systémů prostřednictvím externích aplikací
- tvorba lokalizací systémů pro podporu právních požadavků
- návrh a údržba relačních databázových struktur pro systémové úpravy
- ukázka prvků aplikace
- součinnost s obchodním oddělením za účelem pochopení a vývoje obchodních a funkčních požadavků
- technické analýzy pro vývoj nových funkčních prvků

Co požadujeme:

- zkušenosti s vývojem webových aplikací,
- zkušenost s vývojem zaměřeným na technologie C#, .NET 4.5, ASP.NET, MVC,
- ​znalost JavaScpript, jQuery, CSS, HTML 5, AJAX, Visual Basic 2013
- zkušenost s vývojovým cyklem projektu (tj. bug tracking, requirements management, version control systems, atd.)
- komunikativní AJ (schopnost číst dokumentaci a komunikovat v cizím jazyce)
- Juniorská pozice: vyžadujeme 1 - 3 let praxe s uvedenými technologiemi a AJ na základní úrovni (schopnost číst dokumentaci)

Co nabízíme:

​- možnost získat zkušenosti na projektech v zahraničí formou krátkodobých výjezdů nebo dlouhodobých alokací,
- práci s nejnovějšími technologiemi,
- rychlý kariérní růst podporovaný individuálními kariérními plány,
- propracovaný certifikační a vzdělávací program,
- přátelský kolektiv a profesionální zázemí.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis a připojte Vaše reference z předchozích projektů (např. odkazy na Github apod.) na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Budování informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2226441  Dátum zverejnenia: 22.10.2015