Hlavný účtovník

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-komplexné vedenie účtovníctva
-spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
-určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovania
-zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
-metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnými právnymi predpismi
-inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku, vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva
-vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
-príprava podkladov pre vypracovanie audítorských a rantigových hodnotení
-príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
-spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
-vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce
-riadenie tímu účtovníkov
-zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva
-spracovanie účtovných dokladov
-zostavovanie účtovných výkazov
-vedenie daňovej evidencie
-reporting nadriadenému

-precíznosť, flexibilita, samostatnosť, schopnosť zvládať stresové situácie
-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

-VŠ vzdelanie ekonomického smeru
-5 rokov prax ako účtovník
-anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
-skúsenosť s vedením menšieho tímu účtovníkov aspoň 2 roky

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2161233  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou