Finančný manažér - junior

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, dynamickú a inovatívnu investičnú spoločnosť, zameriavajúcu sa predovšetkým na spolufinancovanie súkromných spoločností a ich podnikateľských plánov hľadáme šikovného finančného manažéra - juniora.

Náplň práce :

- Samostatné spracovanie finančných dát - faktúry, reporty pre banky, vysvetlenia, sledovanie a spracovávanie projektov, cash flow ...
- Sledovanie a kontrola finančných tokov
- Spracovanie finančných platieb
- Pravidelný ad hoc reporting
- Spolupráca s internými klientami (účtovné a investičné oddelenie)
- Komunikácia s externými klientami, audítormi, daňovým úradom, bankami

- Práca v dynamickej a inovatívnej spoločnosti
- Nadštandardné finančné ohodnotenie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky pošlite nám svoj životopis. Ak dané požiadavky nespĺňate neposielajte nám prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Vysokoškolské vzdelanie, príp. stredoškolské + 5 rokov praxe na podobnej pozícii
- Prax vo finančnom sektore
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni /schopnosť preložiť a vypracovať zmluvy v anglickom jazyku/
- Presnosť, dôslednosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva a proaktívny prístup
- Schopnosť zefektívňovať procesy

- Podvojné účtovníctvo - stredne pokročilý
- Skúsenosti s účtovným programom POHODA veľkou výhodou
- Daňové právo - stredne pokročilý
- Skúsenosti s účto
- Microsoft Excel - expert

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2119782  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou