Kuchár/ka

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Látky, Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia a uplatňovanie kuchynských štandardov
- Organizácia a administrácia celkových výrobných procesov
- Pomoc pri tvorbe menu a ponuky na akcie
- Kontrola kvality a kvantity objednaného tovaru
- Zabezpečovanie objednávania tovaru v spolupráci s prevádzkou hotela
- Dodržiavanie hygienických predpisov, HACCP a bezpečnostných predpisov

- Práca v silnej a stabilnej spoločnosti
- Príjemné prostredie horského hotela
- Možnosť zamestnaneckého ubytovania
- Kvalitné stravovanie
- Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
- Odborná prax minimálne 2 roky
- Orientácia na kvalitu
- Samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

- Stredné odborné vzdelanie
- min. 2 roky prax na pozícii kuchár
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2088230  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiac