Technik-obchodník pro zemědělskou techniku

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1500 EUR/mesiac, podle zkusenosti, praxe a vykonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky hledáme zkušeného člověka na zemědělskou techniku.

Náplní práce je obchod a/nebo servis nejmodernější zemědělské techniky. Jedná se o péči o stávající zákazníky, zpracování obchodních nabídek, vedení dokumentace. Zákazníky jsou hlavně zemědělské podniky a farmy.

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem (výhodou s řidičským průkazem skupiny C) s ochotou cestovat. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodníci se zemědělskou technikou nebo servisní technici nebo opraváři moderní zemědělské techniky. Kandidáti musí mít buď schopnost samostatné práce v diagnostice a opravě těchto strojů (traktory, nakladače, zemědělské pracovní stroje, ...) nebo zkušenost s obchodem s těmito stroji. Nutné vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku. Znalost cizích jazyků vítána.

Nabízíme veškeré podmínky pro práci, zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 1 500 EUR podle praxe a výsledků práce.
Zázemí společnosti je v okrese Nové Mesto nad Váhom, asi 10 minut autem od Noveho Mesta nad Vahom.

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře níže.
Více z naší nabídky volných pracovních míst naleznete na http://maintec.net/cz/nabidky-prace/

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 1 500 EUR podle praxe a výsledků práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Společnost zabývající se zemědělskou technikou.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zemědělská technika

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat. Nutné vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku. Znalost cizích jazyků vítána.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2027247  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1500 EUR/mesiac, podle zkusenosti, praxe a vykonu