Operátor Výroby Lozorno - poskytnuté ubytovanie a doprava

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
3.69 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na výrobnej linke.
Trojzmenná prevádzka (od 06:00h.-14:00h., od 14:00h.-22:00h., od 22:00h.-06:00h.)

Doprava a ubytovanie zabezpečené.

Informácie o výberovom konaní

Mzda 3,69 €/hod. brutto.
- príplatky poobedná + 0,30 €
- príplatky nočná + 0,50 €
- príplatky nadčas + 1,17 €
- príplatky sobota + 1,17 €
- príplatky nedeľa + 2,34 €
- výkonnostné a dochádzkové bonusy
- preplatenie ubytovania 50%
- gastrolístky v hodnote 3,40 €

Požiadavky na zamestnanca

- ukončené stredoškolské vzdelanie výhodou
- skúsenosť s pásovou výrobou - výroba autosedačiek (výroba v automobilovom priemysle výhodou)
- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, serióznosť!!!
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť, technické myslenie, presnosť, cieľavedomosť

V prípade zájmu zašlite svoj životopis na dole uvedenú adresu, alebo nás kontaktujte telefonicky na tel.č.: 0902 934 056, Igor Košút

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
V prípade, že nespĺňate všetky požiadavky neposielajte prosím svoj životopis.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2023378  Dátum zverejnenia: 21.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.69 EUR/mesiac