Asistent/Asistentka predaja luxusného oblečenia zn. Gaastra

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zameriava na predaj značkového a luxusného módneho oblečenia hľadáme šikovnú Asistentku/Asistenta predaja pre predajňu v OC Centrál a Eurovea v Bratislave.

Náplň práce :

- Predaj módneho oblečenia v luxusnej, značkovej predajni v OC Centrál Bratislava
- Pravidelný kontakt so zákazníkom, starostlivosť a poradenstvo o zákazníka
- Práca s registračnou pokladňou
- Administratívne práce spojené s prevádzkou predajne
- Zodpovednosť za príjem, kontrolu, prezentáciu a reklamácie tovaru
- Zodpovednosť za zverený majetok - tovar, finančná hotovosť, nábytok a zariadenie v predajni

- Zaujímavá a pestrá práca v medzinárodnej spoločnosti
- Nadštandardné finančné ohodnotenie, motivačná zložka platu
- Odmeny za lojalitu a vernosť
- Príjemné pracovné prostredie

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce a fotografiou. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti z priameho predaja v predajni
- Práca s pokladňou
- Hmotná zodpovednosť za zverený majetok
- Znalosť práce s PC - Word, Excel, internet, e-mail

Osobnostné požiadavky :

- Príjemné a zdvorilé vystupovanie
- Kultivovaný a ústretový prístup k zákazníkovi
- Tímová spolupráca, flexibilita, precíznosť
- Pozitívna a dynamická osobnosť
- Nástup od februára 2015

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1960660  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou