Tesař - prefabrikáty - Holandsko / Prefabricate Carpenter - Netherlands

Start Group s.r.o.

Místo práce
Hulst, Nizozemsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
14.2 - 14.2 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

***SEE ENGLISH JOB DESCRIPTION BELOW THE CZECH ONE.***

Pro společnost v Holandsku hledáme vhodné uchazeče na pozici TESAŘE PREFABRIKÁTŮ. Věnujte prosím pozornost popisu práce, požadavkům a výhodám.

POPIS PRÁCE:

- výroba prefabrikátovaných střech, vikýřových oken, střešních oken, prefabrikátových komínů
- práce s tesařskou pistolí (nail gun)
- při práci se manipuluje s izolací (skelná vata)(berte toto upozornění v úvahu, pokud nemůžete pracovat s tímto materiálem)

POŽADUJEME:

- znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni: Angličtina nebo Němčina nebo Holandština

**komunikativní úroveň: uchazeč je schopen (do jisté míry) plynule konverzovat, řešit různé problémy, zná terminologii (nástroje, procesy, činnosti) a je schopen číst a pracovat s dokumentací v cizím jazyce**

- alespoň 3 - 4 roky zkušenosti na podobné pozici - klade se důraz na truhlářské práce (práce s prefabrikátem silně preferována)
- zkušenost s tesařskou pistolí a čtení technických výkresů a dokumentace

NABÍZÍME:

- mzda: 10 EUR (čistého), tj. cca. 1600 - 1700 EUR čistého měsíčně
- možné přesčasy
- denní směna (38 hodin týdně)
- ubytování zdarma
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- smlouvu na dobu určitou

- nástup co nejdříve (není-li řečeno jinak na základě aktuálního požadavku firmy)

V případě zájmu zasílejte prosím Váš životopis včetně referencí (doporučení od zaměstnavatele, fotografie práce, atd.) v českém/slovenském jazyce a zároveň s anglickým životopisem na tento e-mail: [email protected] nebo jej nahrajte jako odpověď přes tento inzerát.

DUTIES:

- production of prefabricate roofs, dormer windows, prefabricate chimneys
- using of nail gun
- worker is required to manipulate with isolation (glass wool) - please consider whether you do not have problem to work with it or not
- reading and working according to technical draws and documentation

REQUIREMENTS:

- minimum 3 - 4 years experience at similar position or the same position of the prefabricate carpenter
- communicative English / Dutch / German
- engagement for a long period
- attention to safety and commitment for a long period.
- experience with nail gun

WE OFFER:

- gross salary 14.2 EUR (10 EUR netto), i.e. 1600 - 1700 € netto monthly
- accommodation for free
- employment at economically stable company
- start date: as soon as possible (unless company changed the mind)

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se výrobou prefabrikátů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Truhlář / Tesař

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1947240  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14.2 - 14.2 EUR/měsíc