Programátor mobilných aplikácii iOS alebo Android

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta spoločnosť zaoberajúcu sa vývojom IT aplikácii a komplexných informačných systémov pre bankovníctvo, poisťovníctvo, telekomunikácie, stavebníctvo, či priemysel hľadáme šikovných programátorov mobilných aplikácii iOS alebo Android.

Náplň práce:

- Analýza, dizajn, programovanie a testovanie mobilných aplikácii pre platformu iOS alebo Android

Práca v dynamickom kolektíve riešiacom implementáciu rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov
Absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti
Prepracovaný systém benefitov - športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania atď.

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatných, ktorých nepozveme sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa informatika
- Anglický jazyk mierne pokročilý

iOS programátor:
- Znalosť Objective C nutnosťou
- Skúsenosť s vývojom iOS aplikácii nutnosťou
- Znalosť HTML a skriptovacieho jazyka JavaScript
- Znalosť HTML, CSS, XML, SQL výhodou

Android programátor:
- Znalosť programovacieho jazyka JAVA nutnosťou
- Znalosť objektovo orientovaných metodík vývoja IS
- Minimálne 3 úspešné Android projekty

Pozície vhodné pre absolventov ako aj pre skúsených programátorov.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1947144  Dátum zverejnenia: 3.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou