Obchodní zástupce - zemědělská technika pro Slovensko

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Po dohodě.
Mzdové podmienky (brutto)
20000 - 45000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky hledáme Obchodní zástupce.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, zpracování obchodních nabídek, práce se zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, vedení obchodní dokumentace, monitoring trhu. Zákazníky jsou hlavně zemědělské podniky a farmy.

Obchodní zástupce hledáme do všech krajů Slovenské Republiky.

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci ve strojírenství resp. nejlépe se zemědělskou technikou (traktory, nakladače, zemědělské pracovní stroje, ...) . V každém krajském městě je kancelář firmy. Ale práce je spíše formou Home office. Nutné vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku. Znalost cizích jazyků vítána.

Nabízíme proplácení nákladů na automobil, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 45 000 podle praxe a výsledků práce.

Zamestnanecké výhody, benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Společnost zabývající se výrobou potravin.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1935238  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 45000 Kč/mesiac