Ekonom střediska Slovensko

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
20000 - 30000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářské výrobě hledáme Samostatného ekonoma střediska.

Náplní práce je samostatné ekonomické vedení výrobního střediska, samostatné zúčtování položek, měsíční zpracování ekonomických rozborů, tvorba kalkulací, reporting pro vedení, spolupráce s účtárnou.

Pozice je lokalizovaná do Trenčína.

Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce. Kandidáti by měli mít zkušenost s prací v účetnictví a ekonomice výrobní firmy alespoň 3 roky, min. SŠ vzdělání ekonomického směru, znát účetní a daňovou problematiku, znalost MS Office (Word, Excel), znalost systému Pohoda výhodou, znalost tvorby kalkulaci a reportů.

Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 30 000 podle praxe a výsledků práce.

Zamestnanecké výhody, benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Společnost zabývající se výrobou potravin.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účetnictví, daně

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1935040  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/mesiac