Operátor výroby v strojárenskom priemysle

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
674 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme zodpovedných a spoľahlivých operátorov výroby v strojárenskom priemysle ochotných pracovať v dvoj-trojzmennej prevádzke pod vedením vedúceho dielne.
Možnosť platených nadčasov a možnosť kariérneho rastu.

Pracovná náplň:
- pracovník vykonáva pracovné činnosti na plnoautomatizovaných strojoch na obrábanie kovov
- je zodpovedný za správny chod stroja, kvalitu a kvantitu výrobného procesu počas zmeny
- mal by sa vedieť orientovať v technických listoch-výkresov

V prípade, že spĺňate všetky kritériá, zašlite nám svoj životopis.

Ubytovanie a dopravu naša spoločnosť neposkytuje.

Požiadavky na zamestnanca

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, odbor strojárstvo
- prax v strojárskom priemysle výhodou
- znalosť čítania technických výkresov !!!
- manuálna zručnosť
- základný plat + prémie

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1908468  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 674 EUR/mesiac