Zedník s komunikativní NJ - Belgie / Communicative German speaking mason (BELGIUM)

Start Group s.r.o.

Místo práce
Neerpelt, Belgie
plný úvazek
Termín nástupu
Co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
13.38 - 13.38 EUR/hodina, mínus odvody podle belgických zákonů (29 %)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SEE ORIGINAL JOB DESCRIPTION IN ENGLISH BELOW CZECH ONE.

Pro našeho klienta v Belgii hledáme vhodné kandidáty na pozici zedníka - pokladače cihel s předchozí praxí a komunikativní znalostí Německého jazyka.
Práce je možná pouze na pracovní smlouvu. Není možné provádět práci na IČO.
Jedná se o činnost spojenou s výstavbou domů a panelových bytů, ve které je kladen důraz na:

- schopnost číst technické nákresy
- nastavování standardních profilů podle technických plánů
- příprava pracoviště a betonu na stavbu
- práce na staveništi - pokládání cihel a zednické práce podle technických plánů a belgických standardů
- pokládání cihel různých druhů (např. Ytong, Porotherm, Clinker) a dlažebních kostek
- stavba zdí a podlah
- instalace zateplení (izolace)
- pomoc jeřábu při pokládání betonových profilů nebo při přesunu cihel, atd.

POŽADUJEME:

- minimálně 5 let předchozí praxe v oblasti zednictví
- předchozí zkušenost s prací s různými materiály na stavbu (cihly, kostky...)
- komunikativní, resp. aktivní znalost Německého jazyka - pro představu: uchazeč musí být schopný se domluvit, řešit problémy, číst dokumentaci...

NABÍZÍME:

- hrubá mzda: 13,38 € / hod. (mínus 29 % odvody podle belgického pracovního zákona); práce 40 hodin týdně - denní práce
- jednorázový příspěvek na dopravu z České nebo Slovenské Republiky do výše 125 EUR
- pracovní oblečení a obuv
- zajištění ubytování za 260 EUR měsíčně (platí jej zaměstnanec)
- zaměstnání v stabilní společnosti
- kontrakt na dobu určitou
- nástup co nejdříve

V případě zájmu se obraťte prosím na [email protected], tel.: s českou/slovenskou verzí a německou verzí životopisu. Dále prosím přiložte jakoukoliv referenci - fotografie Vaší práce, telefonní kontakty nebo certifikáty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITS:

- Gross salary 13.38 EUR (40 hours/ week – a lot of over hours is possible)
- Allowance for ticket/fuel from Czech Republic / Slovak Republic to Belgium; up to 125 EUR
- you get fixed term contract at Belgian recruitment agency
- employment at economically stable company

Informace o náboru

Pracovní smlouva s nově nastupujícím zaměstnancem je uzavírána na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

Výběrové řízení probíhá ve dvou kolech:
1. v Českém jazyce
2. v Německém jazyce s kolegou/kolegyní z Belgie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

The client a small Belgian construction company which exists on the market for over 15 years. The company is specialized in building of private houses and strictly keeping to the local construction standards. The company is well known for its high quality standards, therefore they demand their employees to adapt the same approach. The company builds traditional, private houses but also block of flats.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Zedník / kameník / stavební technik

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Image and video hosting by TinyPic

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1882300  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13.38 - 13.38 EUR/hodina, mínus odvody podle belgických zákonů (29 %)