CNC tesař - operátor stroje (Belgie) / CNC carpenter in Belgium

Start Group s.r.o.

Místo práce
Belgie
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmínky (brutto)
13.8 - 13.8 EUR/hodina, + stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost v Belgii hledáme vhodné uchazeče na pozici CNC tesaře - operátora stroje. Jedná se o pracovníka, který obsluhuje stroj na zpracování dřeva.

Náplň práce:
* nastavení zařízení
* příprava materiálu ke zpracování
* práce s SCM processing center (Supply Chain Management - dodavatelský řetězec)
* výroba oken a dveří
* práce s dřevem; podle technických výkresů
* kontrola kvality práce; dodržování předepsaných standardů

viz příklad:

* working as operator of CNC machines
* setting up of the machine
* preparing the material
* working with SCM processing center
* producing windows and doors
* working with wood
* working according to a technical drawing
* controlling the quality of own work
* performing a work of good quality and meeting high standards,
meeting company’s schedule

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hrubá mzda 13,8 EUR/hod., tj. cca. 1600 EUR čistého měsíčně (daň z příjmu podle belgických zákonů, 29%)
- stravenky
- práce v mezinárodním prostředí
- jednorázový příspěvek na dopravu z CZ/SK do Belgie (do výše 125 EUR)
- pomoc se zajištěním ubytování (včetně internetu a inkasa) v hodnotě 260 EUR měsíčně, které si hradí zaměstnanec
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (jsou vítáni zájemci ochotni pracovat dlouhodobě v Belgii)

- gross salary 13,8 EUR per hour, i.e. 1600 EUR net monthly (29 % tax deducted according to Belgium laws)
- food vouchers
- job in international company
- allowance for flight ticket/train ticket/bill for fuel from Czech Republic/Slovak Republic to Belgium
- employment in economically stable country
- arranging accommodation that you have to pay (260 EUR), including the internet connection and encashment
- fixed term contract - this is fulltime job

Informace o náboru

Pohovor se koná ve dvou kolech: první v Českém jazyce, druhý v cizím jazyce (Angličtina/Holandština/Němčina) prostřednictvím telefonu nebo Skype.

Interview will be held in Czech/Slovak (first round) and in English/Dutch (second round).

In case you are not speaking Czech or Slovak, interview will be held in English.

Jedná se o práci na pracovní smlouvu.
This is vacancy with fixed term contract.

ZASÍLEJTE PROSÍM VAŠE ŽIVOTOPISY V CZ/SK & AJ NA TENTO E-MAIL: [email protected] A/NEBO JE NAHRÁVEJTE PROSTŘEDNICTVÍM ODPOVĚDNÍHO FORMULÁŘE.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Dřevozpracující průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Tesař/truhlář/obsluha CNC stroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
* minimálně 5 let praxe na obdobné pozici
* praxe s CNC tesařským strojem
* praxe v oblasti tesařství (ruční, resp. manuální metodou)
* vyžaduje se vlastnictví automobilu
* znalost Anglického či Holandského jazyka na komunikativní úrovni (tj. uchazeč je schopen vést hovor v cizím jazyce na pracovišti, řešit problémy, číst dokumentaci).

* at least 5 years on a similar position
* experience with CNC carpentry tools
* experience in the field of carpentry (manual tasks)
* own car is a must

Language knowledge: English or Dutch on upper-communicative level

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1845682  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13.8 - 13.8 EUR/hodina, + stravenky