Obchodný zástupca/kyňa

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj a distribúciu značkových náhradných dielov pre osobné a ľahké úžitkové automobily hľadáme skúseného Obchodného zástupcu pre Košický región.

Náplň práce:
- Primárne akvizícia nových klientov
- Predaj produktov a služieb spoločnosti
- Budovanie a rozvoj vzťahov v pridelenom regióne
- Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie podmienok
- Príprava komplexnej ponuky pre klientov - technická špecifikácia, cenová ponuka
- Pravidelný reporting

- Auto, mobil, notebook
- Platové podmienky: fix + variabilné zložky

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, pošlite nám svoje CV s rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- PC znalosti na pokročilej úrovni – MS Office - Word, Excel, PowerPoint
- Skúsenosti s predajom náhradných autodielov veľkou výhodou
- Požadované bydlisko Košický kraj

Osobnostné predpoklady:
- Silné prezentačné a komunikačné zručnosti
- Kultivované a profesionálne vystupovanie
- Orientácia na zákazníka, na dosahovanie výsledkov
- Flexibilná a dynamická osobnosť
- Kreatívnosť a odolnosť voči stresu

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1844003  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac