Servisný technik - § 23 Vyhl. č.508/2009 na opravu potravinových strojov a gastrotechniky

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spol. ktorá sa zameriava na predaj potravinových strojov a zariadení a gastronomickej techniky hľadáme skúseného Servisného technika.

Náplň práce :

- Zodpovednosť za správne a kvalitne namontované zariadenia a spustené stroje
- Starostlivosť o opravy a montáže podľa harmonogramu ved. servisu v priestoroch firmy, príp. u klienta
- Zodpovednosť za školenia personálu ako narábať so strojmi a technikou
- Zodpovednosť za vyriešenie problému zákazníka po telefóne, ktorý sa takto dá riešiť
- Zodpovednosť za prípravu náradia a materiálu pred montážou /naloženie do auta/, zodpovednosť za údržbu a čistotu služobného auta
- Zodpovednosť za to, že zákazník prevezme návod na obsluhu a potvrdí zaškolenie personálu
- Zodpovednosť za včasné odovzdanie vyúčtovania pracovných ciest
- Zodpovednosť za údržbárske práce v priestoroch firmy - údržba budovy, plotu, brány, montáž nových zariadení

- Zaujímavé finančné ohodnotenie,
- Možnosť získať provízie z predaja, 13. plat
- Služobný automobil
- Mobilný telefón
- Preplácanie nadčasov

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak nespĺňate požiadavku bydliska - do 30 km od Bratislavy a nemáte praktické skúsenosti so servisovaním strojov, § 23 Vyhl. 508/2009 neposielajte prosím svoje CV, nebudeme Vás kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
- Požadovaná prax na podobnej pozícii
- Vyhláška č. 508/2009, § 23 – nutné
- Skúsenosti so servisovaním, údržbou a opravou potravinárskych strojov veľkou výhodou
- Vodičský preukaz B

Osobnostné požiadavky :

- Schopnosť nadväzovať a budovať dobré vzťahy so zákazníkmi
- Zodpovednosť a precíznosť, orientácia na cieľ a výsledok
- Schopnosť riešiť problémy a prinášať riešenia

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1818128  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou