Řezník-bourač

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Okres Zlín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
30000 - 35000 Kč/mesiac, podle zkušeností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Řezníka-bourače hledáme do Vizovic u Zlína na Moravě v České Republice.
Pracovní doba 2:30-12:00, mzda od 30000 Kč podle zkušeností a praxe.
Požadujeme vyučení v oboru řezník, praxe výhodou.
Náplň práce:
- bourání vepřových půlek za použití nože,
- manipulační práce související s bouráním a opracováním masa.

Nástup možný hned.
Možnost ubytování v blízkosti.
Prace je možná na IČO nebo na HPP. Jen dlouhodobě!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Velké řeznictví - zpracování masa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

masiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1803570  Dátum zverejnenia: 16.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 35000 Kč/mesiac, podle zkušeností a praxe