Obchodný zástupca – predaj stavebného materiálu pre Bratislavu

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj kompletného sortimentu stavebného materiálu a na území Slovenska a Českej republiky má 32 filiálok, hľadáme skúseného Obchodného zástupcu pre Bratislavu, príp. Nitru.

Náplň práce:
- Akvizícia nových zákazníkov /aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí/
- Vedenie obchodných jednaní
- Prezentácie produktov prostredníctvom Katalógu a vzoriek
- Komplexná starostlivosť o zákazníka
- Klientský servis a poradenstvo
- Príjem a spracovanie objednávok /mailových, telefonických a osobných/

- Štandardné firemné benefity,
- Auto aj na súkromné účely, mobil, notebook
- Platové podmienky: fix + variabilné zložky podľa obratu

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, pošlite nám svoje CV s rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru
- Anglický jazyk základy
- PC znalosti na pokročilej úrovni – MS Office - Word, PowerPoint
- Skúsenosti s predajom dverí, parkiet a tapiet veľkou výhodou
- Práca na TPP, aj na živnosť
- Požadované bydlisko Bratislavský kraj, Nitra, Banská Bystrica

Osobnostné predpoklady:
- Komunikačné zručnosti, sebavedomé a kultivované vystupovanie
- Orientácia na zákazníka, na dosahovanie výsledkov
- Dynamická a zrelá osobnosť
- Kreatívnosť a odolnosť voči stresu

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1795418  Dátum zverejnenia: 9.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou