Senior výrobní expert

Start Group s.r.o.

Místo práce
Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici SENIOR VÝROBNÍ EXPERT pro organizaci, plánování, přípravu a koordinaci výroby s důrazem na manažerskou činnost v mezinárodním prostředí.

Náplň práce:
- spolupráce s logistickým oddělením na plánování výroby, kontrola výroby
- schvalování materiálů na základě
- rozhodování o využívání nástrojů, o údržbě, změnách a zásobování společně s technology
- zavádění a nastavování standardů výrobních procesů a procesů kvality (ISO/TS 16949:2009)
- monitoring kvality výrobků ve spolupráci s oddělením kvality
- analýza výrobních postupů pro odhalení a vyřešení problémů
- zlepšování procesů
- výrobní reporty
atd.

Požadujeme:

* VŠ vzdělání
* víceletou, minimálně 5 let, praxi a znalosti z výroby a výrobních procesů z pozice manažera
* zkušenosti s automotive velkou výhodou
* znalost technologických a strojírenských postupů
* znalost surových materiálů, strojů, nástrojů
* znalost programů na kontrolu kvality
* znalost LEAN
* komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
* organizační schopnosti
* výbornou znalost MS Office, MRP
* samostatnost a aktivní přístup
* ochotu cestovat a časovou flexibilitu

Nabízíme:

* zázemí velmi prosperující zahraniční společnosti
* podpora v oblasti osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení
* velmi dobré mzdové ohodnocení
* závodní stravování
* mobilní telefon
* nástup dohodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na [email protected]

Více z naší nabídky volných pracovních míst naleznete na www.startselect.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1712945  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000 - 80000 Kč/měsíc