Obchodní zástupce přes prodej dekorací pro Slovensko

Start Group s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO SLOVENSKO.

Náplň práce:
- denní návštěvy u koncových zákazníků (hotely, restaurace, catering) a velkoobchodů
- prezentace konceptu společnosti (prostírání – dekorace stolu, ubrousky, ubrusy, doplňky)
- udržování a rozvoj obchodu se stávajícími zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- práce se stávajícími velkoobchody (transferové objednávky)
- práce v a okolí Bratislavy 60%, ostatní oblasti Sk 40% (Východ, Tatry, apod.)
- zodpovědnost za prodej na celém Slovensku (obchodník provádí objednávku u zákazníka, poté ji zadá do systému SAP přes laptop a dále je zodpovědný za zaplacení faktury po dodávce zboží)
- týdenní a měsíční raporting, plánování schůzek a cest dopředu, práces databázemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr podle slovenských zákonů (odvody na Slovensku, registrace u slovenských institucí)
- výhody zaměstnání u nadnárodní společnosti
- zázemí nadnárodní společnosti
- možnosti školení, seberealizace
- možnost ovlivnění obchodní strategie a marketingu na trhu
- plat se základem 1 000 EUR/měsíčně a 40% prémie podle výsledků
- služební osobní automobil
- služební mobilní telefon, laptop, diety

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku zašlete strukturovaný životopis společně s referencemi od bývalých zaměstnavatelů na emailovou adresu: [email protected].

Váce z naší nabídky volných pracovních míst naleznete na www.maintec.net/cz/nabidky-prace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Obchodně-výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- bydliště Bratislava a okolí do max. 1 hod cesty do Bratislavy autem
- zkušenosti s prací obchodního zástupce výhodou
- praxe v oboru HoReCa výhodou
- vysoké pracovní nasazení
- loajalitu
- efektivitu
- flexibilitu
- spolehlivost
- bezúhonnost
- angličtina výhodu
- reference od bývalých zaměstnavatelů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1369547  Dátum zverejnenia: 25.8.2015