Servisný mechanik stavebných strojov

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je vedúcou firmou na trhu stavebných, zemných a lomových strojov hľadáme vhodného a šikovného kandidáta na pozíciu Servisný mechanik.
Náplň práce:
- zodpovednosť za vykonanie opravy, na ktorú bol servisným dispečerom určený
- zodpovednosť za vykonávanie opráv a údržby stroja v odpovedajúcej kvalite a v čase ako aj za odovzdanie vykonanej servisnej zákazky zákazníkovi
- zodpovednosť za správne vyplnenie dokumentu,za relevantnosť údajov týkajúcej sa
použitých náhradných dielov (ND), odjazdených km, v prípade dočasného pridelenia služobného vozidla ako aj ostatných nákladov vzniknutých pri plnení zákazky.
- zúčastňuje sa školení a tréningov servisu organizovaných odd. Product Support (PS)
- zodpovedá za zverený majetok akým sú: pracovné prístroje, nástroje, špeciálne prípravky a pod
- informuje servisného dispečera a záručného technika o zistených skutočnostiach pri oprave,
- pri zložitých opravách spolupracuje s technickým komunikátorom, v prípade potreby je flexibilný na prácu v dielni aj mimo nej

13. plat vyplácaný podľa výsledkov spoločnosti
Team-Building aktivity, sociálny fond,

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredoškolské v odbore mechanik/ elektrotechnik
Prax výhodou: práca je vhodná aj pre absolventa
Jazykové požiadavky: znalosť anglického jazyka v čítaní návodov- výhodou
Počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
Iné požiadavky: čítanie elektrických a hydraulických schém- výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3143040  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou